Kurumsal

Hakkımızda - Misyon - Vizyon
Kurumsal

Bermuda Teknoloji Grubu 2006 yılından günümüze; Yazılım ve Altyapı olmak üzere iki uzmanlık alanıyla hizmet vermektedir. 10’un üzerinde çalışanıyla ‘Bilişim ve Teknoloji’ alanına odaklanan Bermuda, günümüzde müşterilerine Özel Çözümler sunmaktadır.

İş yazılımları ve teknolojileri konusunda hem bireylere, hem de kurumlara hizmet veren Bermuda, Yazılım uygulamaları alanında başta Amerika olmak üzere toplamda altı farklı çözüm ortağı, donanım çözümleri konusunda ise başta Türkiye olmak üzere Filipinler ve Çin’in de aralarında bulunduğu ülkelerdeki partnerleriyle birlikte özel sistemler üreterek hizmet vermektedir.

Yazılım ve donanımı birlikte entegre ederek yazılım uygulamaları geliştirmenin yanı sıra şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik özel projeler ve uygulamalar geliştirir. Altyapı alanında ise yönetilen hizmetler sunar ve bakım-destek hizmetleri verir. Ayrıca tüm uzmanlık alanları konularında danışmanlık da sağlar.

Bermuda; net framework & .net core, java spring boot, react.js & redux, mongoDb, node.js gibi birçok en son yazılım teknolojisini kullanmaktadır.

Türkiye’nin önde gelen birçok şirketiyle çalışan Bermuda’nın kurumsal hizmetleri; büyük işletmeler, stratejik müşteriler ve kamu gibi farklı seviyelerde sunulur.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, insanlık ve ekonomi için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, uluslararası düzeyde en başarılı gruplar arasında yer almak.

Vizyonumuz

Her kesime aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden,verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, güvenilir ve saygın kuruluş olmak.

Bermuda Destek Ekibi

Bize Hangi Konu Hakkında Bilgi Alacağınızı Söyleyin, Size Özel Destek Verelim!